REHAU

Компанія REHAU на VI Міжнародному Конгресі «ВІКНА. ДВЕРІ. ФАСАДНІ СИСТЕМИ 2009»

28 / 01 / 2009
21 січня 2009 року в рамках щорічної виставки "ПРИМУС: ВІКНА. ДВЕРІ. ПРОФІЛІ 2009" пройшов VI Міжнародний Конгрес «ВІКНА. ДВЕРІ. ФАСАДНІ СИСТЕМИ 2009», де провідні експерти і фахівці галузі зустрілися для того, щоб окреслити перспективи і тенденції розвитку галузі, а також обмінятися досвідом і останніми розробками у сфері світлопрозорих конструкцій.

Організатором конгресу традиційно виступила Міжнародна виставкова корпорація PRIMUS EXHIBITIONS GROUP, співорганізатори - Міністерство регіонального розвитку і будівництва України, Інститут ift Rosenheim (Німеччина) - провідна європейська інстанція в області сертифікації і якості світлопрозорих конструкцій. Аудиторія конгресу - учасники європейського ринку профільних систем, дверей, вікон і фасадів.

Доповіді референтів конгресу стосувалися основних проблем та тенденцій розвитку віконних технологій і галузевого ринку в 2009 році:

В цьому році компанія REHAU (РЕХАУ) взяла участь у конгресі з докладом на тему: "Інновації в енергоефективному будівництві нових і реконструкції старих будівель". Керівник відділу прикладної техніки Володимир Мудрак представив до уваги слухачів розробки компанії REHAU (РЕХАУ) в області енергозбереження. Вже понад 50 років REHAU (РЕХАУ) досліджує, розробляє і пропонує на ринку орієнтовані на майбутнє технології для будівництва – від будівництва приватного житла та багатоквартирних будинків до індустріального, промислового та адміністративного будівництва. Особливе значення при цьому надається трьом стовпам ефективного використання енергії:

В 2009 році компанія REHAU (РЕХАУ) представила на ринку нову високоенергетичну систему віконних профілів GENEO, виготовлену з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO. Дана система була вперше представлена на виставці Fensterbau Frontale в місті Нюрнберг в 2008 році. GENEO з монтажною глибиною 86 мм є однією з кращих енергозберігаючих віконних профільних систем, представлених в даний час на ринку. Коефіцієнт теплопровідності системи GENEO складає 0,91Вт/м2К по DIN 4108, що відповідає коефіцієнту опору теплопередачі R = 1,1 м2К/Вт (дана система дозволяє виготовляти вікна, що майже вдвічі перевищують показники норм по теплоізоляції для вікон в Україні). Для будівель із значними площами засклення REHAU (РЕХАУ) пропонує сімейство фасадних систем POLYTEC. Навіть застосування базової системи POLYTEC 50 S дозволяє без зусиль досягти потрібного опору теплопередачі 0,6 м2К/Вт (згідно ДБН В.2.6-31:2006 «Теплова ізоляція будов»), оскільки показники системи лежать в межах від 0,77 до 1,37 м2К/Вт. Система ця цікава також тим, що дозволяє виготовляти не тільки дуже теплі вітражі, але і теплі зимові сади різної форми. У всі часи компанія REHAU (РЕХАУ) – це символ функціональності і надійності, дослідницької діяльності і розробки нових виробів, що визначає основну мету: приносити користь Клієнту.

Міжнародний Конгрес «ВІКНА. ДВЕРІ. ФАСАДНІ СИСТЕМИ 2009» - це чудова нагода для всіх компаній-учасників ознайомитись з новими продуктами для будівництва, поділитись досвідом та визначити напрям розвитку індустрії світлопрозорих конструкцій.


О компании REHAU

Добавить пресс-релиз

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.
Лучшие статьи
AGC Flat Glass Europe внедряет в стекло светодиоды
Киев. Ноябрь. INTERDOORS-2007: выставка на левом берегу Днепра
Gretsch-Unitas GmbH (Гретч-Юнитас) – путь длиной 100 лет
Последние статьи
Новый фильм «Поколение четырёх стен» и его вирусный эффект: тысячи зрителей оценили важность фактов, описанных в фильме
Запрошення на «Windo Lviv 2018 – міжнародну виставку вікон, дверей і скла»
МИРОПЛАСТ увеличивает производственные мощности

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

  Последние новости
Новинка от Aluprof: MB-SKYLINE TYPE R – двери раздвижные крупногабаритные

С Днем Независимости Украины!

Поздравляем с Днем Государственного Флага и с Днем Независимости Украины!


Случайные видео

 03:40

Установка коробки
межкомнатных дверей
 03:35

Производство деревянных
окон
 01:39

Установка двери
 03:27

Делаем откосы

 Интересные факты

 Загрузка ...
Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Новости