REHAU

REHAU на виставці «ПРИМУС: ВІКНА. ДВЕРІ. ПРОФІЛІ 2008»

13 / 02 / 2008
22-25 січня 2008 року у Виставковому центрі "Київекспоплаза" відбулася VIII Міжнародна спеціалізована виставка "ПРИМУС: ВІКНА. ДВЕРІ. ПРОФІЛІ 2008". Компанія REHAU вже котрий рік поспіль приймає активну участь в даному заході. На виставці були присутні представники та партнери REHAU з усіх регіонів України.

У 2008 році компанія REHAU відзначає 60 років історії  та 50 років з дня екструзії першого віконного профілю REHAU. Ось вже 60 років марка REHAU – це символ функціональності і надійності, дослідницької діяльності і розробки нових виробів, яка визначає основну мету: приносити користь клієнту. З моменту свого заснування в 1948 році компанія REHAU пройшла шлях розвитку від одного підприємства до потужної інтернаціональної корпорації. В Україні перший офіс з продажу був відкритий в 1997 році в місті Києві. В 1998 році послідувало відкриття двох філій в Дніпропетровську і  Одесі, а в 2003 році трьох контактних бюро – у Львові, Сімферополі і Донецьку. Сьогодні спектр пропозицій REHAU охоплює профільні системи для виготовлення вікон і дверей, зимових садів, фасадів тощо.

В рамка даної виставки компанія REHAU практично вперше за історію присутності на галузевих виставках в Україні представила всю низку своїх систем і підсистем для виробництва вікон. Представлені системи були цікаві і для архітекторів, і для проектантів, і для кінцевих споживачів. Кожен зміг знайти для себе прийнятний варіант. REHAU дотримується думки, що зараз в Україні неможливо представляти лише одну – дві системи, переваги на ринку має та компанія, яка пропонує профілі різної конфігурації, кольору, сумісності. Саме тому REHAU постійно розширює свій асортиментний ряд, і, як наслідок, має змогу задовольнити вимоги найвибагливіших споживачів, пропонує широкий вибір систем профілів з різними тепло- та звукоізоляційними характеристиками, в різних дизайнах та кольорових рішеннях.

Як відомо, компанія  REHAU є ведучим постачальником продуктів та технологій на основі полімерів в трьох основних напрямах: Будівництво, Автомобілебудування та Індустрія. Зокрема, REHAU є лідером у розробці полімерних матеріалів для автомобілебудування, вважається, поряд з усіма визнаними постачальниками комплектуючих виробів (OEMs), універсальним сервісним постачальником комплектуючих у таких сферах  застосування, як зовнішнє оформлення, системи подачі води, системи розподілу повітря та ущільнювачі. Слід зазначити, що до переваг REHAU відносяться власні наукові розробки і дослідницька діяльність, виробництво комплектуючих і системних продуктів. Одним з яскравих прикладів поєднання наукових розробок та втілення системних продуктів став представлений на стенді REHAU автомобіль Audi TT. Саме завдяки використанню потенціалу синергії різних напрямів діяльності REHAU може пропонувати комплексні пропозиції на ринку. Такий потенціал йде на користь клієнтам компанії в усіх галузях бізнесу.

Завдяки актуальності та різноманітності представлених зразків продукції для віконної індустрії, експозиція REHAU користувалась великою популярністю серед відвідувачів виставки, які мали змогу наочно впевнитися в якості продукції REHAU, ознайомитись з історією компанії, з асортиментом світлопрозорих конструкцій із профілю REHAU, отримати докладну інформацію про співробітництво та консультації досвідчених спеціалістів.

По закінченню виставки компанія "ПРИМУС" відзначила REHAU дипломом за багаторічний досвід  та беззаперечне лідерство на ринку віконних технологій.

   

   

Контакт для масс-медіа:

Алла Лінькова
ТОВ «РЕХАУ», вул. Машинобудівників, 1, 08162 Чабани, Киівська обл., Україна
Mail: Alla.Linkova@rehau.com
Tel.  +38 0 4446 777 16, -17, -18
Fax: +38 0 4446 777 19

Додаткову інформацію Ви можете знайти в Інтернеті:
www.REHAU.ua


О компании REHAU

Добавить пресс-релиз

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.
Лучшие статьи
AGC Flat Glass Europe внедряет в стекло светодиоды
Киев. Ноябрь. INTERDOORS-2007: выставка на левом берегу Днепра
Gretsch-Unitas GmbH (Гретч-Юнитас) – путь длиной 100 лет
Последние статьи
Новый фильм «Поколение четырёх стен» и его вирусный эффект: тысячи зрителей оценили важность фактов, описанных в фильме
Запрошення на «Windo Lviv 2018 – міжнародну виставку вікон, дверей і скла»
МИРОПЛАСТ увеличивает производственные мощности

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

  Последние новости
Новинка от Aluprof: MB-SKYLINE TYPE R – двери раздвижные крупногабаритные

С Днем Независимости Украины!

Поздравляем с Днем Государственного Флага и с Днем Независимости Украины!


Случайные видео

 01:12

Слишком чистое окно
 03:27

Делаем откосы
 02:06

Покраска двери
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери

 Интересные факты

 Загрузка ...
Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Новости