REHAU

29 січня 2008 року відбулась офіційна передача вікон Рівненській обласній дитячій лікарні у рамках спільної благодійної акції ТОВ «РЕХАУ» та ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР»

01 / 02 / 2008
143 сучасних металопластикових вікна на суму понад двісті тисяч гривень отримала Рівненська обласна дитяча лікарня у вигляді благодійної допомоги від ТОВ "РЕХАУ" та ТОВ "РЕНОМЕ-ПАРТНЕР". Наприкінці січня відбулося офіційне підписання акту передачі вікон, встановлених у лікувальному корпусі.

На даному заході були присутні: начальник управління охорони здоров’я РОДА Ковальов Віктор Андрійович, головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Бойко Віталій Ярославович, експерт департаменту з медичних програм Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Ткачук Тарас Володимирович, генеральний директор ТОВ «Рехау» Омелінський Федір Миколайович, директор з маркетингу та збуту напрямку віконних та світлопрозорих конструкцій ТОВ «РЕХАУ» Бінковський Ігор Анатолійович, директор ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» Тимощук Олександр Миколайович.

Такий подарунок не залишив байдужим нікого: ні лікарів, ні дітей, ні їх батьків. Адже Рівненська обласна лікарня, яка нараховує понад 25 відділень та обслуговує за рік до 300 тисяч маленьких пацієнтів, давно потерпала від протягів у палатах. А сучасні метало-пластикові системи — основний засіб підтримання комфортної температури у приміщеннях.

Як розповів присутнім директор ТОВ "РЕНОМЕ-ПАРТНЕР" Олександр Тимощук, вікна марки "ВІКНОВА" із профілю REHAU, встановлені у дитячій лікарні, мають кращі показники теплозбереження, продовжений термін експлуатації, дозволяють проводити процес провітрювання у кількох режимах, відповідають вимогам ДСТУ, санітарним нормам і рекомендовані для встановлення у лікувально-оздоровчих закладах. 

Нещодавно пройшла акція "Зігріємо теплом", під час якої була надана допомога лікувальним закладам Рівненської області, і в рамках якої спільно з компанією "РЕХАУ"  встановили 143 метало-пластикових вікна у лікувальному корпусі обласної дитячої лікарні. Маємо надію, що цей спільний проект ТОВ "РЕХАУ" і ТОВ "РЕНОМЕ-ПАРТНЕР", сприятиме скорішому одужанню дітей і їх комфортному перебуванню у лікарні. 

Генеральний директор ТОВ "РЕХАУ" Федір Омелінський підтвердив, що саме довготривала співпраця із "РЕНОМЕ" підштовхнула їх піти на втілення благодійного проекту, який був успішно реалізований.

— Поряд зі здобуттям економічних результатів діяльності ми відчуваємо певні соціальні обов'язки, тому й проводимо такі благодійні акції. Ми залюбки ідемо назустріч, і нам дуже приємно, що наші партнери якісно виконали таке важливе замовлення.

У Рівненський області 285 тисяч дітей до 18 років і Рівненська обласна дитяча лікарня — єдиний спеціалізований лікувальний заклад, що надає їм допомогу на всіх рівнях. Таких потужних капіталовкладень вона не знала давно.
— У стаціонарному відділенні нашої лікарні в середньому перебуває до 130 немовлят та до 170 діток до семи років, за рік проводиться 4,5 тисячі операційних втручань, тому для нас дуже важливо було отримати високоякісні вікна, — розповів головний лікар закладу Віталій Бойко. — Майже 150 вікон були поставлені за два тижні без переривання лікувального процесу, — це надзвичайно актуально. 

Головний лікар висловив щирі слова подяки компаніям "РЕХАУ" та "РЕНОМЕ".

REHAU
Unlimited Polymer Solutions  

Як преміум-бренд для рішень на основі полімерних матеріалів, REHAU є міжнародним лідером в будівництві, автомобілебудуванні, промисловості.
З часу заснування у 1948 році компанія REHAU зростала шляхом власних зусиль і за 60 років розвинулась у всесвітній концерн. Віконний профіль REHAU виробляє з 1958 року.

В Україні компанія REHAU представлена в 6 містах: 4 офіси з продажу: у Києві, Дніпропетровську, Одесі і Львові, та контактні бюро: у Донецьку і Сімферополі.
REHAU має 3 центри логістики: центральний – у Київі (два склади), а також у Дніпропетровську та Одесі. З 1998 року філіал в Одесі відповідає також за ринок в Молдавії, з контактним бюро в Кишинеу.

В Києві знаходиться і Академія REHAU з учбово-виробничою віконною майстернею та демонстраційним залом, де ми організуємо для майстрів, дилерів та продавців наших партнерів цілеспрямоване навчання з викладенням усіх основ та деталей нашої діяльності та продуктів.

ТОВ “РЕНОМЕ-ПАРТНЕР”

Спектр послуг компанії - виготовлення та встановлення металопластикових вікон та дверей, вітражів, зимових садів різної складності та конфігурацій з німецького профілю  REHAU.

Місія компанії – виготовлення металопластикових конструкцій високої якості, які відповідають останнім тенденціям та вимогам віконного ринку.Компанія працює з 2000 року та реалізує свою продукцію через потужну дилерську мережу на ринку Західної України.

Сьогодні продукція товариства випускається під торговою маркою “ВІКНОВА”, яка позиціонується як виробник сучасних, комфортних та високоякісних вікон. використовуючи лише якісне скло і комплектуючі — німецький профіль REHAU та фурнітуру WINKHAUS. Компанія працює для клієнтів, які перш за все цінують високу якість. Саме це вирізняє нас з-поміж конкурентів і бренд “ВІКНОВА” уособлює в собі наші переваги.


Контакт для масс-медіа:

Алла Лінькова
ТОВ «РЕХАУ», вул. Машинобудівників, 1, 08162 Чабани, Киівська обл., Україна
Mail: Alla.Linkova@rehau.com
Tel. +38 0 4446 777 13, -14
Fax: +38 0 4446 777 15

Додаткову інформацію Ви можете знайти в Інтернеті:
www.rehau.ua

   
               Засклення Рівненської обласної дитячої лікарні,
                                       
2007 р.

Прес-конференція, м. Рівне,
 29.01.2008 р.

   
 О компании REHAU

Добавить пресс-релиз

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.
Лучшие статьи
AGC Flat Glass Europe внедряет в стекло светодиоды
Киев. Ноябрь. INTERDOORS-2007: выставка на левом берегу Днепра
Gretsch-Unitas GmbH (Гретч-Юнитас) – путь длиной 100 лет
Последние статьи
Новый фильм «Поколение четырёх стен» и его вирусный эффект: тысячи зрителей оценили важность фактов, описанных в фильме
Запрошення на «Windo Lviv 2018 – міжнародну виставку вікон, дверей і скла»
МИРОПЛАСТ увеличивает производственные мощности

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

  Последние новости
Новинка от Aluprof: MB-SKYLINE TYPE R – двери раздвижные крупногабаритные

С Днем Независимости Украины!

Поздравляем с Днем Государственного Флага и с Днем Независимости Украины!


Случайные видео

 02:38

Безопасность и
противостояние взлому с
фурнитурой МАСО
 05:54

CANactions 2010
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери
 02:24

Установка дверных ручек

 Интересные факты

 Загрузка ...
Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Новости