Главная > Статьи
 


[к коментариям]

ГОЛОВНА БІЗНЕС-ПЛАТФОРМА КОМУНІКАЦІЙ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ - Міжнародний ЕкспоФорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016»

06 - 10 - 2016

Компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Будівельна палата України та Національна Спілка Архітекторів України запрошують відвідати масштабні галузеві заходи, які відбудуться в рамках Міжнародного ЕкспоФоруму «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016» - ГОЛОВНОЇ БІЗНЕС-ПЛАТФОРМИ КОМУНІКАЦІЙ ПРОВІДНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ. Унікальність події полягає в ексклюзивній діловій програмі та представницькому складі спікерів заходу.

В роботі ЕкспоФоруму братимуть участь понад 300 компаній з більшості регіонів України. Його загальна площа складає близько 5000 кв.м.

6-8 жовтня 2016 року: ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-б, метро «Нивки»).

Основою ЕкспоФоруму є масштабна та змістовна програма ділових заходів з найактуальніших питань будівельної галузі.

На трі дні Форум стане міцним фундаментом та головним комунікаційним майданчиком для будівельників, представників проектних організацій, владних структур, архітекторів та дизайнерів, де будуть обговорюватися та розглядатися головні аспекти їх діяльності.

То ж, з 6 по 8 жовтня, запрошуємо відвідати:

6 та 7 жовтня, вже вдруге в рамках експофоруму, буде проведено МАРАФОН ПРОЕКТІВ, захід, аналогів якому в Україні немає. МАРАФОН ПРОЕКТІВ покликаний презентувати стратегічні напрямки розвитку окремих регіонів України, продемонструвати інвестиційну привабливість країни для зарубіжних інвесторів, обєднати на одному майданчику проектні, девелоперські організації, потенційних інвесторів, будівельні організації, виробників будівельних матеріалів та послуг.

В МАРАФОНІ ПРОЕКТІВ братимуть участь: Андрій Пашенько, керівник ТАМ «А. Пашенько», Андрій Миргородський, керівник компанії Проектні системи ЛТД, Віталій Васягін, керівник ТАМ «Віталій Васягін», Тетяна Григорова, головний архітектор БІП-ПМ, Юліан Чаплінський, головний архітектор м. Львова, Дмитро Волик, головний архітектор м. Дніпро, Ігор Олександрович, творчий керівник Крамалл Студіо, Олександр Чижевський, директор ДП «УкрНДПІЦівільбуд» і багато інших. Загалом учасниками МАРАФОНУ стануть понад 500 представників будівельної галузі з усіх куточків України.

Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Будівельної палати України.

З 6 по 8 жовтня  пройдуть ДНІ МІЖНАРОДНОГО ДИЗАЙНУ І АРХІТЕКТУРИ, де відбудуться  семінари від відомих європейських та українських архітекторів та дизайнерів. На спеціально облаштованій локації Design Innovation можна буде взяти участь в семінарах від Дмитра Аранчія, Віталія Івахова, Миколи Каблука, Юрія Кайгородцева, Любові Титаренко, Кирила Цумана, Philippe Pherrault, Andreas Wrbka, Євгенія Урвачева та інших. З детальною програмою заходів Днів дизайну можна ознайомитись на сайті виставки: comfort-house.kiev.ua.

Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Партнери: компанія BiColor та Школа європейского дизайну.

6 жовтня відбудеться круглий стіл «Будівництво. Архітектура. Нерухомість: проблеми та перспективи». Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Будівельна палата України.

7 жовтня пройде конференція UREC INNOVATION CONFERENCE 2016: інновації на ринку будівництва. Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та URE Club.

7 жовтня протягом дня проходитиме 1-й Форум зеленого будівництва, присвячений питанням законодавчої бази та сертифікації зелених (екологічно чистих) технологій в Україні. Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Українська рада з зеленого (екологічного) будівництва.

Уся програма представлена на ЕкспоФорумі - є унікальною.

Відвідавши в рамках форуму вищезазначені та інші заходи ви матимете можливість поспілкуватися з провідними фахівцями будівельної галузі, взяти участь у дискусіях з нагальних питань та отримати ексклюзивну інформацію «з перших вуст» від керівників і фахівців будівельної галузі,  найвідоміших практикуючих архітекторів України.

Години роботи:

Отримати акредитаційну форму, прес-реліз, програму заходів форуму та іншу додаткову інформацію Ви зможете у дирекції реклами та PR ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за тел. (044) 461 93 44, e-mail: anna@kmkya.kiev.ua. Контактна особа: Анна Данченко.

 

Теги: Выставки, Строительство, Архитектура


Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.
Лучшие статьи
КАЧЕСТВО ПРЕЖДЕ ВСЕГО (журнал ВИТРИНА)
Репортаж о выставке «Примус: Окна. Двери. Профили - 2009»
Оконные конфликты
Последние статьи
Новый фильм «Поколение четырёх стен» и его вирусный эффект: тысячи зрителей оценили важность фактов, описанных в фильме
Запрошення на «Windo Lviv 2018 – міжнародну виставку вікон, дверей і скла»
МИРОПЛАСТ увеличивает производственные мощности
Статьи по теме
Нестандартные комплексные решения: NAYADA для закрытого музыкального клуба
Проект МУЗЕЙ HISTORIAL DE LA VENDÉE
ПРОГРАММА КОНКУРСА эскизного проекта объектов парковой архитектуры и дизайна для размещения в парке «Владимирская горка» и на Русановской набережной

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

  Последние новости
В Индии задумались об ограничении ввоза продукции из меди и алюминия

Пасхальные скидки до 15% на межкомнатные двери

VEKA — готовность к будущему


Случайные видео

 03:40

Установка коробки
межкомнатных дверей
 01:59

Экструзия алюминия
 01:46

Выбор окон. Почему окна
из ПВХ-профилей?
 02:06

Покраска двери

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Новости