Главная > Новости
 


У Ризі відбудеться міжнародна конференція «Архітектура міграції»

04 / 11 / 2019
7-8 листопада в місті Рига, найбільшій столиці країн Балтії, відбудеться міжнародна конференція «Архітектура міграції», присвячена міграції та її різним аспектам з точки зору інтересів архітектури, територіального планування та розвитку інфраструктури.

Сьогодні міграція визначається як одна з основних проблем серед європейців — за своєю багатогранною природою вона відбувається на глобальному, регіональному та національному рівні одночасно.

Конференція розгляне глобальну міграцію з точки зору географічної Півночі, точніше — як ми позиціонуємо себе, маючи на увазі регіон Балтійського моря, на перехресті світового кругообігу? Що буде, якщо ми подивимось на планету з незвичної точки зору? Ми можемо зіткнутися із непоміченими геополітичними та економічними намірами та системою пересічних потоків — мереж швидкісних транспортних зв’язків та волоконно-оптичних сіток, можливостей експлуатації Арктики, покинутих пунктів пропуску та урбанізації Балтійського моря на противагу трагедії депопуляції сільських територій.

«Завдяки темі конференції ми прагнемо вивести поняття «міграції» за межі існуючих уявлень про неї та розширити її розуміння. Архітектура в цьому контексті вважається системою, середовищем і необхідною умовою руху – і це не просто житлова будівля, а фізична інфраструктура космосу та нематеріальні зв’язки «, — констатують куратори, латвійські архітектори Дагнія Смільга та Діна Суханова. «За допомогою світового досвіду ми хочемо визначити майбутні тенденції в Балтійському просторі, щоб переосмислити завдання на проектування, переглянути політику та спланувати соціально-економічні та просторові перетворення».

ARCHITECTURE of MIGRATION
Конференція, яка відбудеться в Ризі 7-8 листопада, є частиною серії паралельних заходів, включаючи зустрічі делегатів Міжнародного союзу архітекторів (UІA) регіонів І та ІІ, які відбудуться 6-го листопада та Студентські нагородження 2019 Балтійською Асоціацією архітекторів (BAUA), року 9 листопада. Загально балтійський захід організовується Балтійською Асоціацією архітекторів — Латвійською асоціацією архітекторів спільно з Асоціацією архітекторів Литви та Союзом естонських архітекторів. Юріс Пога, архітектор та президент Латвійської асоціації архітекторів, переконаний, що конференція стане важливою подією.

Ця подія вперше організовується в Ризі з метою визначення місця країн Балтії на перетині поточних питань, пов"язаних з міграцією. Запрошуючи делегації Міжнародного союзу архітекторів, організатори прагнуть обговорити ефективність транскордонного співробітництва професіоналів та інституційних органів для розробки розумної політики архітектури та планування.

Міжнародні практики, нестандартно мислячі люди та дослідники з різних областей були запрошені для участі в основних виступах та презентаціях, а також для участі в дискусійних форумах.

Серед запрошених:

Конференція відкрита для відвідувачів з різних сфер: професіоналів та дослідників у галузі архітектури та міського планування; політики, іноземні та місцеві посадові особи у сфері міграційної політики та регіонального розвитку; представники адміністративних органів на міжнародному рівні; міські та громадські активісти; представники державних та недержавних громадських організацій; науковці, зацікавлені сторони та представники державного та приватного секторів; та активні члени громади.

Квитки та додаткову інформацію можна отримати за посиланням: www.architectureofmigration.org. Квитки з ранньою реєстрацію можна придбати до 30 вересня. Вартість квитка для наукових працівників — 59 євро та 149 євро для загальних відвідувачів.

Інформація для ЗМІ: hello@architectureofmigration.org.

Міжнародний союз архітекторів (Union International des Architectes, UIA) — це недержавна організація, визнана ЮНЕСКО єдиним архітектурним союзом, що діє на міжнародному рівні. Завдяки різноманітним заходам та видам діяльності, МСА є платформою для обміну знаннями, допомагаючи в розробці інноваційних та спільних рішень для розвитку архітектури, приділяючи особливу увагу цілям у сфері сталого розвитку ООН 2030 року. Професійна структура, що захищає інтереси більшості архітекторів у країні чи території, може стати членом Секції МСА. За допомогою цих секцій-членів, МАС представлений у країнах та територіях, географічно згрупованих у 5 регіонів. https: // www.uia-architectes.org/webApi/en/;

Латвійська асоціація архітекторів – це єдина асоціація, яка представляє професійних архітекторів у Латвії з метою просування та розвитку архітектури, підвищенню обізнаності про галузь та вирішенню звязаних з галуззю проблем у суспільстві. Латвійська асоціація архітекторів представлена в Міжнародному союзі архітекторів як член Балтійської Асоціації архітекторів (BAUA).www.latarh.lv/uk.

НСАУ

 

Теги: Архитектура

Рубрики: Мир   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Тренды 2020: раздвижные системы profine в школах в Германии

Минюст США заставит Novelis продать часть активов Aleris

Эффективное производство с новыми дверными петлями с креплением на клеммах: Roto Solid B | 130 R для алюминиевых дверей

Новости по теме
РЕАЛИТ. Расширяем дилерские границы!

Astarta. Архитектурные окончания как решение проблемы оформления краев потолков

Тренинг «Декёнинк» по технологиям продаж на Дальнем Востоке

Случайное видео

 01:39

Установка двери
 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура
 02:32

Установка дверных петель
 02:46

Башня света. Комплекс
LICHTTOREN PHILIPS

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки