Главная > Новости
 


Вікна для сучасної архітектури: Система REHAU GENEO стала продуктом 2019 року за версією Callwey Architekturverlag

01 / 11 / 2019
Архітектурне видання Callwey визнало віконну систему REHAU GENEO Продуктом року 2019.

Вікна з профілю REHAU GENEO, розроблені фахівцями REHAU, поєднують в собі не тільки значну енергоефективність, але і безмежні можливості в дизайні для архітекторів.

Спеціалізоване архітектурне видання Callwey присвоїло віконній системі REHAU GENEO звання Продукту року 2019.

За останнє десятиліття фахівці REHAU виготовили понад 50 000 кілометрів цих високотехнологічних волоконно-композитних віконних профілів.

Цього року було представлено нове покоління системи GENEO на основі матеріалу RAU-FIPRO X REHAU, який є еволюцією скловолоконного композиту RAU-FIPRO, що робить систему ще кращою, ніж раніше. "Наші сучасні матеріали дозволяють нам створювати віконні системи, які відповідають найвибагливішим стандартам щодо дизайну та естетики", - пояснює директор з маркетингу віконних рішень REHAU Пітер Коцур. "Нагорода - це ще один доказ цього, адже будинки, які отримують нагороди Callwey Verlag, є визнаним орієнтиром якості у німецькомовному світі".

<a href=http://viknadveri.com.ua/ru/catalogue/company/55/>REHAU</a> GENEO Callwey Architekturverlag 2019
Запатентована серцевина профілю RAU-FIPRO X поєднується з оптимізованою будовою профілю та  інтегрованими підсилюючими модулями IVS.

Саме це забезпечує максимальну стійкість конструкції, не потребуючи в більшості випадків додаткового підсилення сталевим армуючим профілем. Це, в свою чергу, забезпечує відсутність містків холоду, що дозволяє профілю GENEO досягти значення Uf до 0,79 Вт / м²K та значно зменшити споживання енергії. Більше того, завдяки високотехнологічному матеріалу RAU-FIPRO X, REHAU значно розширив можливий діапазон розмірів вікон.

Наприклад, завдяки спеціально розробленому композитному матеріалу можна створити вікна від підлоги до стелі: з розмірами стулки до 2,80 метрів висотою і шириною 1,60 метри - розміри, які раніше були можливими хіба для вікон з алюмінієвих профілів.  RAU FIPRO X також надає нові можливості для кольорових конструкцій, збільшуючи їх максимальну висоту стулок до 2,70 метрів.

Палітра декорів KALEIDO COLOR REHAU, що має понад 400 варіантів дизайну, надає архітекторам більше свободи для створення ідеальних вікон, ніж будь-коли раніше. Поєднуючи алюмінієві накладки з профілем з лінійки KALEIDO WOODEC, дизайнери можуть надати конструкціям з профілю REHAU GENEO стильний вигляд  дерево-алюмінієвих вікон. Профіль KALEIDO WOODEC і на вигляд і на дотик сприймається як дерево, при тому він має всі переваги сучасного полімерного вікна і за ним легко доглядати.

В систему REHAU GENEO можна легко інтегрувати цілий ряд інтелектуальних рішень REHAU, включаючи технологію безпеки Smart Guard та нашу інтелектуальну вентиляційну систему INOVENT. Більше того, завдяки своїй високотехнологічності, RAU-FIPRO X надає REHAU можливість робити свій вклад у екологічне будівництво починаючи ще з етапу виробництва. В рамках нашої програми переробки ECO PULS, ми маємо можливість повторно використовувати обрізки профілів та утилізувати вживані вікна виготовлені з матеріалу RAU-FIPRO.

Усі найкращі продукти 2019 року за версією компанії Callwey представлені в німецькому архітектурному музеї у Франкфурті-на-Майні до 24 листопада 2019 року.

REHAU

 

Теги: Rehau, Архитектура, Окна

Рубрики: Мир, Окна - ПВХ, Профиль   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Тренды 2020: раздвижные системы profine в школах в Германии

Минюст США заставит Novelis продать часть активов Aleris

Эффективное производство с новыми дверными петлями с креплением на клеммах: Roto Solid B | 130 R для алюминиевых дверей

Новости по теме
Социальный проект компании REHAU. Остекление детского садика №747 в г. Киев

Корпоративный брендинг автопарка компании «EF»

Remmers. Профилактическая и активная защита древесины Adolit TPP1

Случайное видео

 01:39

Установка двери
 01:46

Выбор окон. Почему окна
из ПВХ-профилей?
 02:32

Установка дверных петель
 03:27

Делаем откосы

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки