Главная > Новости
 


5 українських стартапів, які працюють зі штучним інтелектом

17 / 07 / 2019
За даними рейтингу, складеного аналітичним агентством Deep Knowledge Analytics, Україна входить у топ-3 країни Східної Європи за кількістю ІТ-компаній, які працюють у сфері штучного інтелекту. Таких проектів у нас аж 57. Аналітики відзначають, що інвестиції в освіту та стартапи свідчать про стрімкий економічний розвиток держави.

Розглянемо 5 українських проектів, які працюють зі ШІ та досягли в цьому значних успіхів.

Let"s Enhance: фото на мільйон.

Let"s Enhance — це онлайн-сервіс обробки та масштабування зображення. Засновниками стартапу є Софія Швець і Владислав Пранскевичус. Прототип програми був оприлюднений восени 2017 року, а сьогодні вона опрацьовує вже 10 млн зображень на місяць.

Як це працює? Одна нейромережа усуває всі «квадратики», які виникають при створенні зображення у форматі JPEG. Друга додає йому глибини, робить контури чіткішими, а третя домальовує деталі, яких бракує для якісного фото. Розробники стверджують, що Let"s Enhance здатен покращити якість світлини в чотири рази.

Улітку минулого року стартап отримав грант у розмірі 0 000 від американського акселератора Techstars. Сьогодні Let"s Enhance працює здебільшого з компаніями зі сфери нерухомості, електронної комерції та друку.

Captain Growth: онлайн-маркетолог.

Captain Growth — це ІТ-компанія, що надає послуги аналізу маркетингових даних. Його засновники, Дмитро Білаш і Дмитро Плешаков, кажуть, що створили такий сервіс для малого бізнесу, у якого часто немає коштів на штатного фахівця. Captain Growth опрацьовує величезний об"єм маркетингових показників, зокрема з Facebook Ads та Google Analytics, аналізує їх і видає зрозумілу аналітику. За словами розробників, це дозволяє зекономити до 50% витрат на рекламу.

На запуск проекту в 2017 році Білаш і Плешаков витратили 000. А вже в березні 2019-го світовий лідер в індустрії реклами та маркетингу Perion придбав український стартап за ,75 млн.

Skillroads: ідеальне резюме.

Ідея створення програми з написання резюме виникла в Олексія Вітченка, який є партнером інвестиційного фонду Digital Future і консультує людей стосовно того, як досягти кар"єрного росту.

Skillroads допомагає фахівцям з різних галузей скласти ідеальне резюме і знайти роботу мрії. Користувачеві сервісу необхідно заповнити коротку анкету, описати попередній досвід роботи та вказати свої сильні та слабкі сторони. Штучний інтелект проаналізує ці дані та на їх основі напише лаконічне і змістовне CV.

Головною перевагою Skillroads розробники називають те, що він підлаштовує резюме працівника під вимоги конкретного роботодавця. Це економить час і кандидата, і рекрутера.

Altris.ai: гострий зір.

Altris.ai — це медична платформа, що використовує ШІ для діагностування проблем із зором. Користувачеві потрібно зробити професійне сканування сітківки ока та завантажити його на портал Altris.ai або в мобільний додаток. Програма проаналізує сітківку, порівняє її зі здоровим станом ока та поставить діагноз. За словами розробників, точність виявлення проблем становить 98%.

СЕО стартапу є колишній банкір Андрій Куропятник, за медичну частину відповідає досвідчений офтальмолог Марія Знаменська, а за технічну — Антон Величко.

Восени 2018 року компанія підписала угоду з компанією Huvitz, яка виготовляє офтальмологічне обладнання, аби створити інноваційний пристрій. Він скануватиме сітківку ока, зіставлятиме результати з архівними знімками пацієнта та виявлятиме захворювання.

3DLOOK: домашня примірка.

3DLOOK — проект одеського підприємця Вадима Роговського. Спочатку додаток мав розважальну функцію: людина могла зробити 3D-скан тіла і віртуально приміряти костюм супергероя.

Проте тепер 3DLOOK допомагає онлайн-магазинам і покупцям мінімізувати кількість повернених товарів. Людина робить фото в анфас і профіль, а ШІ аналізує її фізичні дані за 30 показниками (зріст, обхват грудей, талії, стегон тощо), створює тривимірну модель тіла і демонструє, як та чи інша річ сидітиме на фігурі. Жодних необдуманих покупок.

Kyiv Smart Innovation StartUp Ukraine

 

Теги: Идеи, ПО

Рубрики: Украина, Мир, Деньги   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Guardian Glass запускает производство нового продукта – окрашенного стекла Guardian DecoCristal®

Компания GEZE подарила 200 000 деревьев к Рождеству

Morgan Stanley прогнозирует снижение цен на алюминий

Новости по теме
Русал прогнозирует до 2020 г. рост потребления алюминия на рынках РФ и СНГ

Встречайте сезон вместе с VEKA

В Китае продолжится рост производства алюминия

Случайное видео

 02:12

Строительство 15-ти
этажного отеля за 90
часов
 03:39

HOW DO THEY DO IT?
Guardian glass
 03:27

Делаем откосы
 02:46

Башня света. Комплекс
LICHTTOREN PHILIPS

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки