Главная > Новости
 


Active House Days в Україні: досвід інноваторів для створення комфортного, енергоефективного та здорового будинку

21 / 06 / 2019
Сучасний будинок – це не тільки комфортне та енергоефективне приміщення. Це місце, створене для якісного відпочинку та продуктивної праці. Це здоровий будинок. І жителі розвинених та найбільш прогресивних країн світу вже давно усвідомили цю просту істину.

Active House Days in Ukraine 2019 – це особлива подія, яка збирає під одним дахом провідних архітекторів, сучасних дизайнерів та успішних забудовників. Всі охочі мають чудову нагоду отримати нові знання щодо принципів створення здорових будинків, дізнатися про останні розробки у галузі та поділитися безцінним досвідом з колегами.

Форум Active House Days in Ukraine 2019 триватиме з 13 до 14 липня у Львові в Центрі ім. А. Шептицького (Бібліотека). Ця довгоочікувана подія об’єднає авторів інноваційних проектів та провідних архітекторів. Протягом двох днів відвідувачі зможуть отримати корисну інформацію про нові підходи до проектування і будівництва енергоефективних приміщень.

На вас очікує багато цікавих зустрічей: з Олександром Кучерявим, архітектором і верифікатором активних будівель (Білорусь); італійцями Массіміліано Азоліні (архітектор) та Гюнтером Гантіолером (технічний директор Active House Italy); головним архітектором Львова Юліаном Чаплінським (Україна).

Серед гостей та організаторів події ви також зустрінете: генерального директора VELUX в Україні Юрія Ткаченка (ВЕЛЮКС Україна /Active House Ukraine); члена ради директорів міжнародного Альянсу «Активного будинку» Emilia-CernaMladin; Дмитра Фірсова (Veka/Active House Ukraine); Клавдію Шевелюк - засновницю ChangeAgencyResponsibleFuture «Комфорт vs. Енергоефективність»; Кирила Пеcенкова  (Saint-Gobain/Active House Ukraine); архітектора Mads Mandrup Hansen (архітектор і партнер C.F. Møller Architects).

Одним з найнадійніших партнерів Альянсу «Активний Будинок» є VELUX – світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів. Всесвітньо відомій компанії, яка успішно працює в тому числі й на території України, вдалося втілити у життя неймовірну кількість унікальних житлових проектів з використанням інноваційних рішень та сучасних технологій, які роблять життя людини надзвичайно зручним і комфортним. До того ж, компанія VELUX однією з перших долучилася до Альянсу «Активний Будинок» в Україні, що робить її участь у Active House Days in Ukraine 2019 надзвичайно важливою і актуальною подією.

Active House Days in Ukraine 2019

Під час виступу на Active House Days in Ukraine 2019 представники компанії VELUX в Україні поділяться власним досвідом щодо створення здорових будинків, про шляхи забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні, проаналізують останні європейські тенденції. Відвідувачам заходу буде цікаво дізнатися про те, що європейці вже встигли оцінити переваги унікальних будинків майбутнього від VELUX, створених з використанням принципів філософії Active House. На рахунку спеціалістів ВЕЛЮКС Україна – перший проект енергоефективного будинку OptimaHouse, розробленого з розрахунком максимального енергозбереження та підтримкою здорового мікроклімату всередині приміщення.

Відвідувачі Active House Days in Ukraine 2019 насолоджуватимуться цікавими виставками; отримуватимуть консультації партнерів Альянсу і спілкуватимуться з випускниками Active House Academy; зможуть відвідати зону розрахунку природного світла Daylight Visualizer Zone.  

Цікавитесь архітектурою та будівництвом Активних будинків? Відстежуєте основні тенденції розвитку галузі? Компанія ВЕЛЮКС Україна запрошує всіх охочих відвідати Active House Days in Ukraine 2019 та отримати безцінні знання про підходи, які вже сьогодні формують наше майбутнє.

Адреса: Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29А, Львів, 79011.

Active House Days in Ukraine

УВАГА! До 24 червня реєстрація для участі в події БЕЗКОШТОВНА за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFs-XmLHAVsrr2rfXkY6LdGdGk0C8S32Bmbo4WCk0EoD0nDQ/viewform

Довідка.

Active House Days in Ukraine – це подія для усіх, хто цікавиться архітектурою, проектуванням та будівництвом будинків, в яких створені оптимальні умови комфорту проживання, енергоефективності та безпеки для навколишнього середовища.

Альянс Active House – некомерційна організація, що підтримується та керується групою партнерів Альянсу. Активний дім - це сучасний погляд на будівництво житла, яке забезпечує його мешканцям здорове та комфортне життя без негативного впливу на клімат, й переносить нас до більш чистого, здорового і безпечного світу.

Відзнака «Active House» є світовим еталоном якості для комфортних, сучасних будівель. Це визначення елементів житла, безумовно важливих для комфортного проживання його мешканців. Відзнака «Active House» надається будівлям, що пройшли оцінку згідно стандартів Active House та відповідають мінімальним вимогам до комфортності приміщень, навколишнього середовища та енергоефективності.

Компанія VELUX – світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з 75-річним досвідом, партнер Альянсу Active House. Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон у всьому світі. Тисячі українців висловили довіру продуктам VELUX, а компанія ВЕЛЮКС Україна впевнено зберігає лідерство на українському ринку.

Вже більше 15 років компанія VELUX має власне представництво в Україні, розгалужену мережу складів та налагоджену логістику.

Компанія має власні представництва в 40 країнах. Загальна кількість персоналу Групи VELUX нараховує більше 9 500. Загалом мансардні вікна VELUX продаються більш ніж в 70 країнах, а виробничі потужності зосереджені в 11 країнах.

VELUX

 

Теги: Энергоэффективность, Архитектура, Мансардные окна

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
ТМ WDS создала инструмент для расчета ветровых нагрузок на окна

Иран резко увеличил производство алюминия

Очисні споруди «КАРПАТНАФТОХІМу» в пік паводку спрацювали надійно

Новости по теме
В Швеции создали стекла для отапливания здания

Завод в Азербайджане начал производить небьющееся стекло

Забастовка доккеров в США сорвала отгрузки ПВХ

Случайное видео

 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура
 02:32

Установка дверных петель
 03:39

HOW DO THEY DO IT?
Guardian glass
 02:38

Безопасность и
противостояние взлому с
фурнитурой МАСО

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки