Главная > Новости
 


«Меєзенбург Казахстан» в гостях у AXOR

08 / 01 / 2019
У рамках ділового візиту представники компанії «Меєзенбург Казахстан» відвідали сучасний комплекс з виробництва віконно-дверної фурнітури - завод AXOR в Україні. Зустріч відбулася наприкінці грудня 2018 року.

Костянтин Єгоров, генеральний директор ТОВ «Меєзенбург Казахстан», а також інші співробітники компанії-партнера, побувавши особисто перший раз на території заводу AXOR, високо оцінили роботу комплексу, систему контролю якості, етапи та плани по розширенню потужностей виробництва і залишилися задоволені інформативністю і продуктивністю даної зустрічі.

У першу чергу гості ознайомилися з роботою всіх виробничих точок підприємства: від гальванічного цеху - до ділянки збірки, і навіть пройшли на дільницю очищення води, де реалізована «розумна» система фільтрації стічних вод. Партнери детально цікавилися типами використовуваного обладнання на кожній стадії виготовлення фурнітури, а також новим обладнанням, яке було встановлено в цьому році. (У 2018 році потужності заводу AXOR поповнилися новими верстатами і лініями збірки, зокрема встановлено обладнання для автоматичної збірки ножиць, робот по збірці мікроліфта-блокатора та інші).

Також гості приділили увагу огляду лабораторії контролю якості, де тестування готової продукції відбувається в режимі нон-стоп 24 години, 7 днів на тиждень. Тут проходить обов"язкову перевірку вибірка з кожної партії виробів AXOR, а також нові розробки компанії.

Екскурсію заводом проводили для гостей директор з продажу ТМ AXOR в Євразії Олексій Бєлозьоров, а також директор технічного департаменту компанії AXOR INDUSTRY Віталій Стовбун.

Далі в конференц-румі Віталій представив гостям технічні особливості фурнітури AXOR і розробки компанії. Після чого представники компанії AXOR відповіли на всі питання, що цікавили партнерів.

У ході діалогу гості проявили інтерес до віконного ринку України і темпам його розвитку, а також відзначили впізнаваність бренду AXOR як на внутрішньому ринку, так і його зростаючу популярність на світовій арені.

У підсумку візит був дуже продуктивним, визначені вектори спільного розвитку і поставлені цілі на найближчі періоди.

Компанія AXOR INDUSTRY вдячна партнерам з компанії «Меєзенбург Казахстан» за приїзд і висловлює готовність до спільної плідної роботи протягом довгих років.

AXOR INDUSTRY

 

Теги:

Рубрики: Украина, Фурнитура   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
SOUDAL и детский отдых на даче

Мировой выпуск алюминия стабилизировался

Дилеры «Вікнопром» посетили завод VEKA Украина

Новости по теме
Сделаем Киев лучше! На Международном ЭКСПОФОРУМЕ «Строительство. Архитектура. Недвижимость» прошла лекция по уличному дизайну Киева

Группа предприятий Gretsch-Unitas примет участие в Международной выставке СтройСиб-2012

GEZE. Комфорт на высшем уровне!

Случайное видео

 02:12

Строительство 15-ти
этажного отеля за 90
часов
 02:06

Покраска двери
 01:46

Выбор окон. Почему окна
из ПВХ-профилей?
 03:27

Делаем откосы

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки