Главная > Новости
 


Профорієнтація в AXOR. Приклади для молодого покоління

06 / 11 / 2018
Діти ростуть дуже швидко. Сьогодні - школярі, пізніше - абітурієнти, потім молоді фахівці. Що вони оберуть? Який шлях розвитку - за покликом серця і здібностям або віддадуть перевагу популярним професіями того дня, забуваючи про свої захоплення і не розкриваючи своїх талантів? Чи стануть вони професіоналами у своїй сфері? Чи знайдуть реалізацію в обраній справі?

29 жовтня, отримати відповіді на хвилюючі питання щодо вибору майбутньої спеціальності намагалися юні гості AXOR INDUSTRY - учасники менеджмент-туру «Світ професій» від Юлії Здесенко і компанії SIMPLEX.

Цього разу школярі, які взяли участь в екскурсії по заводу і офісу AXOR, задавали різні питання не тільки про принципи роботи нашого підприємства і ролі кожного співробітника в різних цехах, відділах, департаментах компанії.

Молоді хлопці та дівчата задавали дуже глибокі і, часом, філософські питання: чи будуть затребувані спеціальності, не пов"язані з прикладним застосуванням, або багато професій замінять в недалекому майбутньому програми; вибрати затребувану професію або ту, що до душі; важливо чи вступати до ВНЗу або простіше і швидше закінчити профільні сучасні курси. Питань було дуже багато.

І головне - їх цікавили особисті приклади наших керівників.

Едем Хаурмаджі, який вів екскурсію для хлопців по заводу і офісу, розповів їм, як після закінчення інституту і першого досвіду роботи в затребуваною на той час спеціальності сільськогосподарської галузі, він все ж «прийшов у продажі», де найбільше були потрібні його навички та вміння вести переговори, знаходити спільні точки дотику з партнерами. Згодом він став директором відділу продажів в Україні.

 «Світ змінюється. Сьогодні затребувані одні професії, завтра - інші. Важливо в професійному світі знайти себе», - підсумував Едем.

Олена Крекніна, заступник директора з маркетингу в AXOR INDUSTRY, поділилася з хлопцями прикладами з життя, коли захоплення переростають в професію і приносять вагомі результати. Також Олена підкреслила значущість навчання і розвитку:

«Навчання у ВНЗу дає не тільки основу в професії, але розширює кругозір, підвищує загальну грамотність, дає знання про сучасні тенденції і підвищує рівень іноземних мов.

Наприклад, компанію AXOR INDUSTRY часто відвідують іноземні гості для розширення зв"язків, обміну досвідом і налаштування нового обладнання. Знання мов у фахівців на виробництві та конструкторського відділу є плюсом в роботі».

Також гості спілкувалися і з іншими співробітниками компанії, цікавлячись як вони прийшли в професію і як набували необхідного досвіду. Загалом, день був дуже плідним.

Бажаємо хлопцям обрати той шлях, який допоможе реалізувати їх потенціал і стати щасливими людьми!

AXOR INDUSTRY

 

Теги:

Рубрики: Украина, Фурнитура   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Clearsight: Антибликовое стекло с улучшенными характеристиками

Огляд ринку СПК України за 1-ше півріччя 2019 року

Лучшие лесорубы на LIGNA 2019

Новости по теме
Компания LUVIN открыла в Виннице первый фирменный салон евроокон

Поздравляем с Днем Победы - 9 мая!

ООО «Крымпроектреставрация» выиграло тендер на ремонт Ливадийского дворца-музея

Случайное видео

 00:56

Уборщица моет
автоматические двери
 03:40

Установка коробки
межкомнатных дверей
 03:27

Делаем откосы
 01:46

Выбор окон. Почему окна
из ПВХ-профилей?

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки