Главная > Новости
 


Вже третє українське ОСББ скористалося програмою енергоефективності житла IQ energy

04 / 11 / 2018
рамках програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy в Україні стартував третій проект з термомодернізації ОСББ.

Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку «Перемога 146» — вже третє ОСББ в Україні, члени якого вирішили скористатись програмою IQ energy. Будинок розташований у Святошинському районі м. Києва.

В рамках проекту в будинку буде встановлено багатофункціональний лічильник тепла і охолодження Kamstrup Multical 602. 

«Встановлення загальнобудинкового лічильника тепла – це перший крок для будь-якого будинку на шляху до економії теплової енергії. Він дозволяє не лише контролювати поточні видатки, але й оцінювати ефективність впровадження подальших заходів з термомодернізації житла. Варто зазначити, що окрім консультацій з питань оформлення документів для участі у програмі та підбору обладнання, інженери IQ energy також надають ОСББ безкоштовні послуги з технічного супроводу реалізації проекту», — каже керівник програми IQ energy Оксана Булгакова.

Нагадаємо, що програма IQ energy вже більше двох років працює в Україні і надає можливість фізичним особам зробити своє житло енергоефективним та отримати компенсацію від європейських донорів. А з квітня 2018 року й українські ОСББ мають можливість взяти участь у програмі. Програма IQ energy підтримується стимулюючим грантом на загальну суму 15 мільйонів євро, наданим Фондом Східноєвропейське партнерство з питань енергоефективності та екології (E5P), до якого найбільший внесок зробив Європейський Союз, а також грантом на надання технічної допомоги для реалізації програми, наданим Фондом E5P та Урядом Швеції в рівних частках.

Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на основну категорію, але й на послуги монтажу, а також супутні матеріали, за умови їх придбання в кредит у банку-партнера програми IQ energy. Компенсацію виплачують у євро на банківський рахунок позичальника в банку, у якому було отримано кредит.

На сайті програми IQ energy розташований каталог з майже 7000 енергоефективних товарів і технологій, які можна придбати та впровадити в рамках програми. За запитом представників ОСББ інженерами програми можуть бути  розглянуті і відсутні в каталозі енергоефективні рішення в рамках наявних категорій.

Кредитний продукт для ОСББ, спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів, розроблений одним із партнерів програми IQ energy – ОТП Банком.

IQ energy

 

Теги:

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Clearsight: Антибликовое стекло с улучшенными характеристиками

Огляд ринку СПК України за 1-ше півріччя 2019 року

Лучшие лесорубы на LIGNA 2019

Новости по теме
«ПРИМУС: ОКНА. ДВЕРИ. ПРОФИЛИ» и «ПРИМУС: АРХИТЕКТУРНОЕ СТЕКЛО»: открытое письмо Организатора выставок участникам рынка

Новые решения от REHAU и Партнёров на выставке «Славянский базар»

Новинка от компании Brialma

Случайное видео

 05:54

CANactions 2010
 03:35

Производство деревянных
окон
 01:39

Установка двери
 02:24

Установка дверных ручек

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки