Главная > Новости
 


Зміни умов участі в програмі IQ energy в категорії «Вікна»

10 / 07 / 2018
З 1 серпня 2018 року з метою підвищення енергоефективності житла в Україні та скорочення викидів CO2 вступають в силу зміни в умовах участі в програмі IQ energy в категорії «Вікна».

З 01.08.2018 припиняється підтримка проектів зі скління балконів, лоджій та інших неопалюваних приміщень (терас, веранд, оранжерей і т.п.), а також проектів зі встановлення віконних конструкцій при новому будівництві (у тому числі  вхідних дверей з віконного профілю або ПВХ-профілю). Новим будівництвом вважаються проекти, в яких вікна встановлюються вперше, без заміни існуючих конструкцій.

Всі подібні проекти, в яких кредитні договори укладені до 31.07.2018 включно, розглядатимуться за діючими на цю дату правилам. Проекти зі скління неопалювальних приміщень, а також проекти зі встановлення віконних конструкцій при новому будівництві, кредитні договори за якими будуть укладені після 31.07.2018, підтримуватися програмою не будуть.

Рішення прийнято у зв"язку з тим, що одними з основних цілей програми є енергозбереження та зниження викидів СО2 в Україні. На сьогоднішній день в Україні при новому будівництві мають встановлюватися вікна, що відповідають чинним будівельним нормам з енергоефективності. Таким чином, встановлення вікон в новому житлі за програмою IQ energy має мінімальний вплив на досягнення цілей програми. При цьому житло сотень тисяч українців обладнано застарілими неенергоефективними вікнами, які мають щоденні істотні тепловтрати під час опалювального сезону. А вплив проектів зі скління неопалюваних приміщень на енергозбереження та зниження викидів СО2 також є менш значним, у порівнянні з іншими категоріями товарів і обладнання, які беруть участь у програмі.

Топ-3 проектів, які мають найбільший вплив на енергозбереження в житлових приміщеннях, за оцінкою інженерів IQ energy:

Оскільки фінансовий ресурс програми є обмеженим, кошти донорів будуть спрямовані на створення можливостей модернізації вікон у вже існуючому житлі, де зусилля матимуть найбільший результат. При цьому в рамках програми проекти для нового будівництва в усіх інших категоріях будуть і надалі підтримуватися.

Особливу увагу на дану інформацію просимо звернути партнерів і клієнтів, які знаходяться на етапі прорахунку вікон і підписання договору. Проекти зі скління неопалювальних приміщень, а також проекти зі встановлення віконних конструкцій при новому будівництві, кредитні договори за якими будуть укладені після 31.07.2018, підтримуватися програмою не будуть.

IQ energy

 

Теги:

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Партнеры компании Goodwin — салон «Пирамида» приняли участие в Днях устойчивой энергетики

VEKA Украина на WindoL"viv 2018: неизменное качество и открытость инновациям

Окна КОРСА на заводе Hörmann

Новости по теме
InterBuildExpo 2015. Семинар: «Говорящие интерьеры» изобразительность и семиотическая сущность архитектуры

aluplast на виставці Fensterbau Frontale 2018

AXOR представив smart рішення у віконній сфері на конференції DigiWi

Случайное видео

 03:35

Производство деревянных
окон
 03:27

Делаем откосы
 03:40

Установка коробки
межкомнатных дверей
 01:59

Экструзия алюминия

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки