Главная > Новости
 


Спільний навчально-практичний семінар "Інновації від ALUPLAST і теплий монтаж" з компанією GEOKOMREST

25 / 04 / 2018
Теорія + практика - найкраща комбінація для отримання нових знань. Два дні (11.04-12.04.2018) майстри віконної сфери відволіклися від роботи, щоб отримати корисну інформацію про новинки aluplast і особливості теплого монтажу.

Зі вступним словом виступив директор компанії aluplast Валерій Лихвар, щоб донести до слухачів основні характеристики віконних, дверних систем, і показати, що ринок змінюється. Європейський досвід скління з кожним роком набирає популярність завдяки програмам компенсації коштів з утеплення будинків, і розуміння українців, що вікна дуже важливі. Інвестуючи сьогодні в широкі системи, такі як IDEAL 7000 і 8000, з високими характеристиками опору теплопередачі, клієнти зможуть економити на опаленні та окупити витрачені кошти в 2-3 рази.

Також обговорили новинки з міжнародної віконної виставки, яка пройшла в Нюрнберзі в цьому році. Різновиди накладок aluskin з противозливовою полицею і додатковою камерою на рамі, функція якої приховувати стулку і тим самим збільшувати потрапляння сонячного світла в будинок, підкреслюючи витонченість і мінімалізм. Ці системи викликали інтерес у слухачів, тому, що декор з алюмінієм щороку все частіше використовується в новобудовах і в приватному будівництві.

Маркетолог aluplast Вікторія Кисіль розповіла, як буде проходити спільне просування класичних і нових систем, а також поділилася корисними інструментами на сайті, для проведення презентацій клієнтам. Підсумував все начальник відділу продажів Юрій Авраменко, продемонструвавши, як працювати в програмі «Планування і тендер». Розрахунок економії енергії, правильна статика, ізотерма, і інше відіграють важливу роль при купівлі вікна. Використовуючи цю програму дилер підбирає конструкцію, яка задовольнить всі вимоги клієнта.

Але придбання якісного вікна, тільки частина роботи. Знання всіх основ і нюансів теплого монтажу грає дуже важливу роль, щоб клієнт залишився задоволеним, а вікно прослужило довго. Роман Євглевський поділився своїм багаторічним досвідом установки вікон і дверей найрізноманітніших комплектацій.

Перший день був присвячений тільки теорії, де слухачі познайомились з усіма етапами монтажу. Закріпити знання практикою учасники змогли на другий день. Кріплення, ізоляція, характеристики та відмінності матеріалів, все це протестували при монтажі вікна. Кожен міг спробувати, потримати, розглянути зблизька і запитати всі питання, що цікавили. Вікно було успішно встановлено відповідаючи всім нормам.

Отримані знання та сертифікати про проходження кожен учасник забрав з собою, щоб розширити сферу своїх послуг і пропонувати німецькі вікна з висококласним монтажем.


aluplast

 

Теги: Aluplast, Работа с клиентами

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Инновации в алюминиевых системах по версии Reynaers Aluminium на BAU 2019

Модернізований перероблюючий центр компанії STÜRTZ

Нас рекомендуют! Звездные клиенты "Двери Белоруссии"

Новости по теме
Обновления Aluplast

Alcoa строит завод по выпуску алюминий-литиевых сплавов

Realit. Обновление в расчетной программе LogiKal®

Случайное видео

 03:35

Производство деревянных
окон
 02:06

Покраска двери
 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура
 01:39

Установка двери

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки