Главная > Новости
 


REHAU на Будівельному Форумі у Львові

11 / 04 / 2018
28-29 березня у ВЦ «Південний» м. Львова стартував Весняний Будівельний Форум.

Традиційно саме з цього заходу розпочинається будівельний сезон в регіоні, тож провідні постачальники продуктів та послуг для галузі поспішають презентувати архітекторам, будівельникам і приватному клієнту власні новинки та останні тенденції ринку. Рішення для Віконної Індустрії від REHAU також були представлені на стендах Авторизованих Партнерів – компанії «Реноме-Партнер» (ТМ «Вікнова») та Авторизованого Торгового Партнера «Техно-Сімс».

У порівнянні з осінньою виставкою кількість відвідувачів значно збільшилась. Цього разу неабияку зацікавленість виявили регіональні дилери, для яких партнери підготували спеціальні сезонні пропозиції.

Приватні клієнти зазвичай шукали ексклюзивних рішень для котеджного будівництва. Для них було зроблено акцент на системах з високими теплоізоляційними властивостями і широкими технічними можливостями для засклення прорізів великих розмірів. Зокрема, продемонстровано можливості систем для будинків з підвищеними вимогами до енергозбереження – REHAU Geneo та Synego, паралельно-зсувні двері PSK на базі системи Euro-Design 70, слайдингові системи Euro-Design Slide, High-Design Slide. Привертали увагу відвідувачів і технологічні рішення на базі профільних систем REHAU – вікна з системою контролю доступу, системою моніторингу, яка дозволяє керувати вікнами за допомогою електроніки.

Для цінителів вишуканого стилю ТМ Вікнова вдруге презентувала сучасну систему затінення REHAU – віконниці Sol-Design, які не тільки додають вікнам шарму, але й в першу чергу забезпечують захист від сонця і небажаних гостей.

На другий день виставки відбулось засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності Німецько-Української промислово-торговельної палати (AHK Ukraine). Компанія REHAU також активно долучились до підготовки заходу, а директор Львівського бюро продажів REHAU Андрій Савчук на тематичній панельній дискусії поділився досвідом впровадження енергоефективних віконних систем згідно з європейськими стандартами якості, наголосивши на важливості комплексного підходу до енергоефективної санації, особливо, в багатоквартирних будинках.

Загалом, за відчуттям експонентів, будівельний сезон обіцяє бути доволі успішним, адже клієнти проявляють зацікавленість та готовність інвестувати в енергозберігаючі технології і ексклюзивні рішення для приватного будівництва. Отже, бажаємо всім гарного старту.

REHAU

 

Теги:

Рубрики: Украина, Профиль   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Что включает в себя технология bonding inside?

Сайт IQ energy відвідали понад 1 млн. людей

До кінця цього року Віконда здивує кожного своїм блискавичним перевтіленням.

Новости по теме
Сеть партнеров ТМ Epsilon расширяется!

Тренинг «Викно Плюс»

Львов. Открылся фирменный салон ТМ «Вікно Плюс»

Случайное видео

 01:46

Выбор окон. Почему окна
из ПВХ-профилей?
 02:02

Не вреден ли ПВХ в
эксплуатации
 00:56

Уборщица моет
автоматические двери
 02:46

Башня света. Комплекс
LICHTTOREN PHILIPS

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки