Главная > Новости
 


Фабрика вікон Болена: 20 років з REHAU

05 / 12 / 2017
24 листопада свій ювілей святкувала «Фабрика вікон Болена». Пригадати, як все розпочиналось, в бенкетній залі ресторану «Брізоль» м. Чернівців зібралось більше 300 гостей.

Для REHAU це також особливе свято, адже становлення і успіх «Болени» нерозривно пов"язані з ім"ям нашого бренду. Привітати Партнера і вручити Ювілейний Диплом від  Президента REHAU Group Йобста Вагнера завітали Керівник бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії ТОВ «Рехау» Ігор Бінковський і Директор Львівського Бюро продажів Андрій Савчук. Згадували перше виробництво, яке наприкінці 90-х було значно меншим, ніж бенкетна зала, в якій сьогодні чествували ювіляра, перші об’єкти, перші складні, майже ексклюзивні конструкції, і ще багато чого, що ми вперше опановували разом, розвиваючи вітчизняний віконний ринок.

Від імені REHAU Ігор Бінковський привітав власників з головними досягненнями цих років, сучасним технологічним виробництвом, яке дозволяє виготовляти кількасот конструкцій підвищеної складності на день і, безперечно, злагодженою командою, яка творить і підтримує репутацію надійної торгової марки. А.Савчук окремо подякував директору ТМ «Болена» Богдану Степановичу Кіндрачуку за чудовий колектив і вміння за великими справами не загубити цінність і потреби кожного окремого співробітника. На його думку, власне атмосфера довіри і небайдужості один до одного є фірмовою ознакою «Болени», тож побажав триматися її і надалі, особливо в роботі з Партнерами та клієнтами.

Як завжди буває на урочистостях, не обійшлось без приємних сюрпризів. Коли керівники компаній вирішили обмінятися пам’ятними відзнаками, виявилось що не тільки в роботі, а й в манері робити подарунки наші погляди і смаки співпадають майже на 100% – кришталеві стели з подякою за успішні роки співпраці відрізнялися лише формою ограновування. :)

Від усієї команди REHAU бажаємо Партнеру побільше успішних, творчих проектів і, звичайно, побільше теплих вікон під знаком ТМ «Болени»!

REHAU

 

Теги:

Рубрики: Украина, Профиль   
Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Добрые дела не остаются незамеченными!

Огляд ринку СПК України за 2017 рік

Нагороди REHAU Project Awards 2017 вручені!

Новости по теме
«ЗА СТЕКЛОМ» В КРИВОМ РОГУ

VEKA Ukraine: новый этап рекламной кампании

«Русал» будет развивать сибирские заводы

Случайное видео

 01:46

Выбор окон. Почему окна
из ПВХ-профилей?
 02:38

Безопасность и
противостояние взлому с
фурнитурой МАСО
 01:59

Экструзия алюминия
 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки