Главная > Новости
 


20 років REHAU Україна

06 / 09 / 2017
30 серпня київський офіс REHAU зустрічав поважних гостей. Привітати колег з 20-річчям роботи в Україні завітали Президент REHAU Group пан Йобст Вагнер, заступник Голови правління др. Штефан Гіршик та керівник напряму Рішення для Віконної Індустрії в регіоні Південно-Східної Європи пан Томас Кліма.

Українська дочірня компанія REHAU – одна  з наймолодших в концерні, проте за 20 років своєї роботи зуміла продемонструвати вражаючі результати: рівень відомості бренду в Україні – один з найвищих серед представництв REHAU в світі, декілька років поспіль корпоративний сайт rehau.ua тримає третю позицію за відвідуваністю серед всіх сайтів концерну, а обсяги продажів попри складну ситуацію в країні зберігають позитивну динаміку та роблять значний внесок в загальний оборот групи. Серед іншого ми пишаємось і тим, що REHAU Україна за 20 років реалізувала віконного профілю для виготовлення мільйонів якісних вікон та залишається брендом номер один на ринку віконного ПВХ-профілю в Україні.

Сьогодні у керма компанії стоять професіонали, які власне в 1997 році і розпочинали роботу першого офісу: Генеральний директор Федір Омелінський, директор з маркетингу та збуту бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії Ігор Бінковський, директор з маркетингу та збуту бізнес-напряму Меблеві рішення Руслан Вандоляк, директор з маркетингу та збуту бізнес-напряму Внутрішні Інженерні мережі Максим Солоненко.

В своїй урочистій промові Пан Вагнер подякував всьому керівництву  і кожному співробітнику окремо за той важливий внесок, який кожен робить у загальний розвиток компанії, за спільне бачення майбутнього, а також запевнив у готовності й надалі інвестувати у розвиток REHAU в Україні, зокрема в напрямку цифрових технологій, збуту і покращенню позицій компанії в якості привабливого роботодавця для вітчизняних спеціалістів.

На завершення пан Вагнер закликав українську команду бути готовими до змін і реалізації стратегії REHAU 2020 для досягнення нових висот і побудови успішної бізнес-моделі майбутнього в довгостроковій перспективі.

Щиро дякуємо нашим поважним гостям за привітання і визнання внеску українського підрозділу в спільну справу.

Окремо хочемо висловити подяку Партнерам REHAU в Україні та Молдові. Нашим успіхом протягом всіх цих років ми завдячуємо саме Вашій вірності цінностям бренду REHAU та налагодженій тісній співпраці. Завдяки Вашому професіоналізму і прагненню вдосконалювати ринок країни, спільними зусиллями нам вдається з року в рік досягати серйозних результатів і зміцнювати лояльність та повагу українського споживача до якісної продукції та до бренду REHAU.

REHAU

 

Теги: Rehau, Окна, Оконный бизнес

Оценка:  0,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Партнеры компании Goodwin — салон «Пирамида» приняли участие в Днях устойчивой энергетики

VEKA Украина на WindoL"viv 2018: неизменное качество и открытость инновациям

Окна КОРСА на заводе Hörmann

Новости по теме
Продолжается работа по урегулированию ситуации в отрасли жилищного строительства

Открылся новый терминал аэропорта «Казань»

Академия REHAU: семинары для Партнеров

Случайное видео

 01:39

Установка двери
 02:32

Установка дверных петель
 03:27

Делаем откосы
 02:02

Не вреден ли ПВХ в
эксплуатации

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки