Главная > Новости
 


REHAU визнано «Вибором року 2016»

16 / 01 / 2017
За яким принципом українці обирають вікна? – Насамперед, шукають досвідченого виробника, який з якісних комплектуючих виготовить надійне, довговічне вікно.

 


 1  2  3 
ФОТО 1 из 3
REHAU визнано «Вибором року 2016»
REHAU визнано «Вибором року 2016» REHAU визнано «Вибором року 2016» REHAU визнано «Вибором року 2016»

На якості, досвіді та надійності REHAU вже 58 років поспіль будує свою роботу у виготовленні віконних профілів. Дбаючи про потреби наших клієнтів, ми створюємо віконні системи, які стоять на сторожі родинного тепла і затишку. А задоволені клієнти віддячують нам за те своєю прихильністю та визнанням.

Так і цьогоріч, завдяки українським споживачам та експертам будівельної галузі марку REHAU знову визнано лідером серед виробників профільних систем року у Міжнародному рейтинговому фестивалі-конкурсі «Вибір Року 2016». 

Ця перемога має для нас особливе значення з двох причин.

По-перше, дослідження проводить міжнародна дослідницька компанія Nielsen TNS Ukraine за аудиторської підтримки Deloitte Ukraine незалежно від того, чи зголошуємось ми брати в ньому участь, чи ні.

Дослідження повноцінне, комплексне і дозволяє оцінити як нашу загальну позицію на ринку, так і у порівнянні з нашими поважними конкурентами. Також конкурс має цікавий нюанс: в разі, коли переможець відмовляється від ліцензії, то другий номер не стає автоматично першим. Тож, гадаємо, такому дослідженню варто довіряти.

По-друге, умови конкуренції на ринку стають дедалі складнішими, а наш головний суддя – український споживач – більш вибагливим і обізнаним замовником.

Краще, ніж продукт, який працює роками без жодних проблем, його не переконає ніяке креативне гасло чи реклама. Тож віримо,  що цьогорічні 24,1% голосів споживачів нам подарували саме теплі та надійні вікна з профілів REHAU. Крім того, незалежно від віку, соціального статусу і регіону проживання, 55% населення показало, що знає марку REHAU, а половина з них користується і вважає REHAU кращим товаром.

Високу професійну оцінку якості нашого продукту в цьому році висловила і Експертна рада конкурсу, а це 207 представників державних, громадських та комерційних установ, які є обізнаними фахівцями щодо якісних характеристик товарів та послуг, зокрема, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, МОЗ України, Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств та ін. 42% опитаних експертів підтвердили статус REHAU як кращого віконного бренду року.

А це означає, що ми залишаємось вірними меті, з якою прийшли на український ринок ще в 1997 році – пропонувати продукти найвищої якості для задоволення потреб найвибагливішого замовника.

На запитання журналістів «В чому запорука такого тривалого успіху?» директор з маркетингу та збуту бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії ТОВ «РЕХАУ» Ігор Бінковський назвав три незмінні складові:

Тож окремо ми хочемо висловити подяку за перемогу нашим Партнерам – тим віконним компаніям, які,  дотримуючись високих стандартів якості у виробництві вікон, вже 20 років зміцнюють знання і повагу до бренду REHAU в Україні!

Дякуємо за довіру!

REHAU

 

Теги: Rehau, Фотоальбом, Выбор окон

Оценка:  5,00 

Ваша оценка:      

Архив новостей

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

Последние новости
Виды входных дверей от "Геоком Рест"

AXOR і Steko: розвиток команд - це безперервний рух уперед

Звукоізоляційна камера з вікон

Новости по теме
CSM запрошує на лекцію Біргітти Перссон (Швеція) «Фабрики фантазій - Do It Yourself!»

Alcoa - строим будущее сегодня

Дизайнерам - АрхиВызов. 1 декабря начался прием работ

Случайное видео

 02:59

Что важно при выборе
окон? Фурнитура
 01:46

Выбор окон. Почему окна
из ПВХ-профилей?
 02:02

Не вреден ли ПВХ в
эксплуатации
 02:06

Покраска двери

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Выставки